Yeşil Sert Kabuklu Böcek

 

Yeşil Sert Kabuklu Böcekler Kokarca Böcekler Sınıfına Giren Kanatlı Bir Haşere Türüdür. Yeşil Sert Kabuklu Böcekler Genellikle Sahil Şeridi Ve Ağaçlık Alanlara Yakın Olan Ev İşyeri Apartman Ve Sitelerde Görülmektedir. Üstüne Basıldığında Pis Bir Koku Yayan Yeşil Sert Kabuklu Böcekler Asıl Adları Nezera Viridula'dır.

Genellikle Yeşil Ve Kahverengimsi Olan Bu Kanatlılar Genellikle Ağaç Yaprakları İle Beslendiğinde Yaşam lanlarınıza Camdan Kapıdan Uçarak Girmektedir. Bu Haşereler Genellikle Dut Ağaçları Yapraklarını Çok Sevdiği İçin Yaşam Alanlarınıza Yakın Dut Ağaçlarından Evlerinize Uçarak Gelebilmektedir. Genellikle Ampül Çevresine veya Tüllere Asılı Olarak Yaşayan Bu Canlılar Haşere İlaçlama Yaparak Kurtulabilirsiniz.

 

Yeşil Sert Kabuklu Böcek İlaçlama:


Yeşil Sert Kabuklu Böcek İlaçlaması Diğer Haşere İlaçlamalarından Farklıdır. Çünkü Bu Haşere Uçan Bir Haşere Olduğu İçin mücadeleside Zordu. Öncelikle İlaçlamadan Önce Yaşam Alanlarınıza Yakın Olan Dut Ağacı Varmı Yokmu Buna Bakılmalıdır. Daha Sonra Sağlık Bakanlığ Yetkili Firma İle İletişime Geçerek Detaylı Bir Mutabakat Karşılığında Fikir Edinilmelidir. Yeşil Sert Kabuklu Böceğe Özel Hazırlanan İlaçın Öncelikle Yaşam Alanlarınıza Yakın Dut Ağıcı Gibi Ağaçlara Sıkılmasını Sağlamaktır. Daha Sonra Dumanlama Yöntemi İle Yaşam Alanınıza Özel Olarak Hazırlanan İlaç Sıkılarak Ortam 4 Saat Kapatılıp 2 Saat Havalandırdıktan Sonra Kullana Bilirsiniz.
Evinizin Camlarında Sineklik Olması Bu Haşerelerden Kurtulmanıza Yardımcı Olacaktır.Yeşil Sert Kabuklu Böcek İlaçlama Fiyatları


Yeşil Sert Kabuklu Böceği İlaçlaması Haşere İlaçlamadan Farklı Olduğu İçin Öncelikle M2 Doğru Verilmesi Gerkmektedir. Çünkü Yeşil Sert Kabuklu Böceğine Özel Olarak Hazırlanan Kimyasallardır. Verdiğiniz M2 Büyük Olması İlaçlamayı Etkisiz Kılacağı Gibi Düşük Olmasıda Fazla Para Ödemenize Neden Olacaktır. Bu Yüzden Probil İlaçlama Olarak Yaklaşık M2 Sorup İlacı Ona Göre Hazırlamaktayız. Bu Sayede Hem Sizin Kaliteli Hizmet Almanıza Yardımcı Olmaktayız Hemde Cebinizden Daha Fazla Para Çıkmasına Engel Olmuş Oluyoruz.

Probil İlaçlama Olarak En Ekonomik İlaçlama İle Müşterilerimize  Hizmet Vermekteyiz.

Sizde Yaşam Alanlarınızda Gördüğünüz Yeşil Sert Kabuklu Böcekten  Ekonomik Bir Şekilde Kurtulmak İstiyorsanız Şimdi İletişime Gecebilirsiniz. Aklınızda Takılan Soru Ve Düşünceleri Bizle Paylaşabilirsiniz